kapachristy

New Member
Dilmer kitapları
Selam arkadaşlar Ben Kristinayım size bir şeyler sormak istedim,Dilmer yabancılar için Türkçe kitabını internette bulabilir miyim? Aslında Yüksek Türkçe ya da yabancı dilim Türkçe 5 ya da 6 bulmak istedim Bana yardım edebilir misiniz lütfen?

kapachristy

New Member
Dilmer kitapları
Dilmer - Publications
bu sayfadan dilmer kitapları okumayı istiyorum Ben Yunanlıyım ve Türkçeyi çok sevdiğim için Türkçe okuyorm

teşekkür ederim

kapachristy

New Member
Dilmer kitapları
aslında PDF ya da ebook türkçe için bulmayı istiyorum Dilmerden en iyi kitaplar onları arıyorum pdf doc olarak
onlar bulabilir miyim?

kapachristy

New Member
Dilmer kitapları
evet bazen onu ziyarettim gerçekten çok iyi bir sitedir Ben Türkçe kitabı alıştırma ve cevaplar ile bulmak istedim yüksek ya da iyi seviyede Geçen yaz Tömerden setifikat aldım Orta 4 ve bu yaz Yüksek sertifikat kazanmayı istiyorum bu yüzden kitapları istiyorum pdf ya da doc olarak

Dilmer kitapları
Siteyi beğenmene sevindim. Ayrıca burada birisiyle Türkçe konuşabilmek çok güzel. Dilmer kitapları konusunda aslında hiçbir fikrim yok ama bu tür kitapları PDF formatında bulmak çok zor. Siteme üye olmayı düşünürsen, üyelerin istek ve ihtiyaçlarına göre dersler hazırlıyorum. Ara sıra bana yazabilirsin. Bu hoşuma gider. Hoşçakal.

Dilmer kitapları
Nicin, lutfen yardim, benim Turkce cok sinirli miktar

It is an old word. We use it in the phrase “yarenlik etmek” which means to be friends with someone but it is very rare that you hear someone use this old word. Instead of yarenlik etmek, we say arkadaşlık etmek. And we never say “Çok yarenlik.”

Sunny Seasider

Life is so precious
Dilmer kitapları
It is an old word. We use it in the phrase “yarenlik etmek” which means to be friends with someone but it is very rare that you hear someone use this old word. Instead of yarenlik etmek, we say arkadaşlık etmek. And we never say “Çok yarenlik.”

Thank You for your explanation, as you see I'm learning albeit slowly, and by typing to Turkish members helps very much to rectify my mistakes quickly. There's so many ways to say some things, as in English is also very difficult, unless we practise and make mistakes we will never master it. You having a laugh on my behalf has not put me off I will keep trying haha.

sibirturan

New Member
Dilmer kitapları
Arkadaşlar bu kitapları bulabileceğiniz bir site biliyorum.Ama şu anda siteye link vermem yasak 15 mesaja kadar.Googleden "turkce ogren" diye aratırsanız site karşınıza çıkacaktır.Bu aradığınız kitapları ve daha fazlasını bulacağınıza garanti ediyorum..Siteye girdiğinizde "Türkçe" bölümüne girin.Orada video derslerde vardır...

Latest Posts

Top Bottom